http://jachttravel.pl/ | Czarter mazury

60-347 Poznań, ul. Rycerska 26/5

NIP: 7821690067

http://jachttravel.pl/

Uwielbiasz żeglować, jednak nie masz własnego jachtu? Doskonałym rozwiązaniem jest czarter! Na Mazurach znajdziesz wiele firm oferujących wynajem jachtu, a jedną z nich jest ceniona przez mnóstwo osób Jachttravel. Firma oddaje do dyspozycji swoich klientów cztery jachty z nowoczesnym systemem sterowania. Dzięki temu prowadzenie jachtu jest bardzo proste. Manewry można wykonywać z łatwością, co bez wątpienia zwiększa przyjemność czerpaną z pływania.

Firma oferuje bardzo korzystne warunki cenowe. Wypadają one szczególnie atrakcyjnie, kiedy jacht wynajmowany jest przez kilka osób. Maksymalna bowiem liczba osób zakwaterowanych na jachcie to sześć lub osiem (w zależności od wybranego modelu). Na stronie jachttravel.pl możesz dowiedzieć się więcej o warunkach oferowanych przez firmę.

Wynajmowane jachty są przestronne, mają trzy lub cztery kajuty sypialniane oraz duży salon. Ponadto do dyspozycji najemców pozostaje kuchnia oraz łazienka z WC i prysznicem. Liczne udogodnienia gwarantują znakomity wyjazd!

2019-02-08 15:54:26

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a
Meble Potocki

Meble Potocki

62021 Paczkowo, ul. Sokolnicka 58
THINK Sp. z o.o.

THINK Sp. z o.o.

61612 Poznań, ul. Rubież 46