Meble od polskich projektantów • https://talukko.com/

60- Poznań, ul. Marii Kuncewiczowej 4/0

NIP: 7792443112

https://talukko.com/

Polska słynie z eksportu pięknych mebli drewnianych. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż charakteryzują się znakomitymi właściwościami. Małe dzieła sztuki – gdyż spokojnie można tak o nich mówić – mogą stać się niebanalną ozdobą, która podkreśli charakter wybranego wnętrza. Wystarczy wejść na stronę jednej z polskich marek – Talukko, by przekonać się, jak piękne mogą być meble od polskich projektantów.

Co charakteryzuje wyposażenie oferowane przez tę konkretną firmę? Przede wszystkim fakt, że są w pełni wykonane z drewna. Stolarze pracujący z tym materiałem, dbają o to, aby każdy detal wykonywanego mebla świadczył o jego wyjątkowości. Same projekty mebli wykonywane są przez wykwalifikowanych projektantów, którzy czerpią inspiracje z różnych nowoczesnych nurtów, wytwarzając jednak własny, oryginalny design.

Oferowane przez tę firmę meble doskonale wkomponują się do niemal każdego wystroju. To idealna propozycja dla miłośników stylu skandynawskiego, jak i eklektycznych aranżacji. Każdy detal jest tu dokładnie przemyślany. W pięknie oferowanego umeblowania widać 30 lat doświadczenia firmy.

2018-09-20 15:42:16

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

Biuro Handlowe TOPAZ Dorota Zygmunt

64050 Wielichowo, ul. Grodziska 2a
Meble Potocki

Meble Potocki

62021 Paczkowo, ul. Sokolnicka 58
THINK Sp. z o.o.

THINK Sp. z o.o.

61612 Poznań, ul. Rubież 46